TR EN
İş Birliği, Güç Birliği

OttoLock Akıllı Kilit Sistemi

Cep telefonun artık akıllı bir anahtar ve daha fazlası.

Tek bir tuş ile kapınızı kilitleyin ve kilidini açın, misafirleriniz için sanal anahtarınızı oluşturun ve kimlerin gelip gideceğini takip edin!

Anahtar taşımaya elveda edin...

OttoLock Akıllı Kilit Sistemi

Otto akıllı anahtarınız sayesinde geleneksel metalik anahtarlarınızı çoğaltmak artık geçmişte kalıyor.

İhtiyacın olduğu sayıda sanal anahtar oluşturabilir ve bunu evine giriş/çıkış yapan bireyler ile paylaşabilirsin.  İster eşin ve çocukların olsun, dilersen evin temizlikçisi, ya da AirBnb'den misafirin; kişi bazlı süreler belirleyebilir, eve giriş ve çıkışları zaman bazlı kontrol altında tutabilirsin.

Outllock Nedir,

Canlı durum güncellemeleri ile eve girip çıkanları gerçek zamanlı takip edebilir, telefon ayarları ile dilediğin şekilde bilgilendirme alabilirsin.

Çocuklarının okuldan ne zaman geldiğini veya temizlikçinin ne zaman eve giriş yaptığını takip edebilir, evine izinsiz girişlerden de anında haberdar olabilirsin!

Akıllı Anahtar Sisremi Nedir?

İster az enerji harcayan bluetooth ile, dilersen evindeki WiFi bağlantısı ile Otto akıllı kilidine bağlanıp, kapını kolayca açıp kapayabilirsin.

Kendin takıp çıkartabileceğin piller ile minimum 1 yıllık pil süresine sahip olur, pilin azaldığında telefonuna gelen mesaj ile öncesinden pilini yenisiyle değiştirebilirsin. 

Her türü kilit için outlck

Otto akıllı kilit sistemi, her türlü kapıya uygundur.

Tek yapman gereken, iç bölümdeki kilit mandalının pimini çıkartıp, mandalın yerine Otto'yu takmak ve 4 vida ile yerine oturtmak.  Kilidini veya kilit göbeğini değiştirmek zorunda kalmadan kolayca yapabileceğin montaj sonrası Otto kullanıma hazır olacak, cep telefonuna yükleyeceğin Otto uygulaması ile de tüm bağlantılar anında kurulacaktır.

Otto Lock Fiyatları

Otto Lock Teknik Resimleri

Cep telefonunun yanında olmadığı veya cep telefonunun pili bittiği zamanlarda bile kapı anahtarın ile eskisi gibi kapını açıp kapayabilirsin.

Anahtarını kaybetsen de Otto yu kullanmaya devam edebilir, yeni bir kilit göbeği ile Otto'nu kullanmaya kaldığın yerden devam edebilirsin.

Otto'nun son derece güvenli yeni nesil veri iletim sistemi ve bilgi güvenlik teknolojisi ile evinin güvenliğinden endişe duymana gerek kalmaz.

Otto Lock İle Yeni Nesil Uygulamalar

Tasarımda titizliği elden bırakmadık.

Sizin zevkinize, evinizin tasarımına uygun bir Otto için size farklı seçenekler sunmayı ihmal etmedik.

Özellikler

Otto Lock Özellikleri